2013 Simli Abiye Elbise Trendi

2013 Simli Abiye Elbise Trendi
Bayanların özel gecelerinde katıldıkları ortamlarda en güzel görüntüyü sağlamak için verdikleri çabada abiye elbiseler kendilerinin en büyük destekçisi olmuştur. Bayanlar için çok önem taşıyan gece elbiselerinde tasarımcılar her sezon koleksiyonlarına kattıkları...
29.04.2013 tarihinde eklendi.
1351 kez okundu.
Haberin devamını göster
Galeriyi Göster ( 2 )

Bayanların özel gecelerinde katıldıkları ortamlarda en güzel görüntüyü sağlamak için verdikleri çabada abiye elbiseler kendilerinin en büyük destekçisi olmuştur.

Bayanlar için çok önem taşıyan gece elbiselerinde tasarımcılar her sezon koleksiyonlarına kattıkları birbirinden özel parçalarla hanımların taleplerine karşılık vermeye çalışmaktadırlar. 2013 İlkbahar yaz sezonuna özel koleksiyonlarda yine muhteşem tasarımlar yer alırken hanımları güzelliklerinin ışıltılarıyla tamamlayabilecekleri simli abiye elbiseler hanımların beğenisini fazlasıyla kazanacak gibi görünmektedir. Abiye elbiseler şık, gösterişli, sıra dışı olmalı diye düşünen bayanların tam aradıkları özelliklere sahip olduğunu düşündüğümüz bu tasarımlar hanımların davetin en göze çarpan kadını yapmaya yetecektir. Simli kumaşlar geçmişten günümüze kullanılmasına rağmen bu sezonki kadar alternatif içermeyen modelleri nedeniyle fazla hanımların üzerinde yer almıyordu. Simli kumaşlar üzerinde sezonun abiye elbise trendleri uygulayan tasarımcılar balık etek, dar mini, uzun kuyruklu, staplez, valonlu modelleri hazırlamışlardır.

Simli Yırtmaçlı Abiye Elbise

Yeni sezon gece abiye elbise modelleri

Bu sezon görenleri etkiniz altına almanızı sağlayacak simli abiye elbiselerde sezonun metalik trendleri arasında da yer alan renkler dore, lame, siyah, beyaz, mavi, lila, fuşya renklerle tasarlanmış abiye modelleri görmeniz mümkün olacaktır. Daha çok ünlülerin üzerinde gördüğümüz bu abiye modeli 2013 İlkbahar yaz sezonunda bayanların katılacakları organizasyonlarda tercih edebilecekleri ışıltıya sahip elbiseler arasında yerini alacaktır. Simli elbiseler genelde ince kumaşlardan üretilmiş olduğundan dolayı fiziğine güvenen bayanların tercih etmesi modacılar tarafından önerilmektedir. Tüm vücut kusurlarınızı gösterecek simli kumaş genelde fiziğiyle ve ışıltılarla dikkat çekmeyi seven bayanların tercihi olmuştur.

Simli Akşam Elbiseleri

Simli gece elbisesi kombinleri

Simli elbiseler gösterişli bir model olduğundan kombinler ouşturacağınız ayakkabı, çanta, takı hatta saçlarınızda sade olmayı tercih etmeniz gerekmektedir aksi halde şık olmak istersen rüküş bir görüntü sergileyebilirsiniz. Simli elbisenin altına sade platform ayakkabıları, sade çantaları kombinleyebileceğiniz gibi takılarda ise elbise modelinize uygun kolye, küpe ve bilekliklerle şık görünüm kazanabilirsiniz. Simli abiye elbiselerinizle kullanacağınız saç modeli sezonun trendleri arasında yer alan abartılmamış topuz olabilir. Bu sezon simli abiye kumaşlar özellikle staplez kısa veya uzun balık etek formundaki tasarımlarda kendini gösterecektir. Vücut hatlarınıza güveniyor, girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmek istiyorsanız simli abiyeler sizin için doğru tercih olacaktır.

admin hakkında;

Yorumlar
Yeni sezon, gece abiye elbise modelleri...
Yazarlarımız
Bu haftanın en çok okunanları

2014 © Gece Kıyafetleri

Yeni sezon, gece abiye elbise modelleri. gece kıyafetleri

Sistem tasarım & yazılım ve optimizasyonu için teşekkürler ~ Fatih Toprak